Разлика помеѓу преработките на „670-ти“

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: nah:670 xihuitl
с (Бот Додава: ar, ast, br, bs, ca, cv, cy, da, de, es, et, eu, fi, fr, gan, gd, hr, hu, id, it, ja, jv, ko, ksh, la, mr, ms, no, pt, ro, ru, scn, sk, sl, sq, su, sv, tt, uk, uz, zh, zh-yue)
с (Бот Додава: nah:670 xihuitl)
[[mr:इ.स.चे ६७० चे दशक]]
[[ms:670-an]]
[[nah:670 xihuitl]]
[[no:670-årene]]
[[pt:Década de 670]]
5.830

уредувања