Разлика помеѓу преработките на „Роберт Опенхајмер“

с
Бот: Интервики за избрани статии за nl:Robert Oppenheimer
с (Бот: Интервики за избрани статии за es:Robert Oppenheimer)
с (Бот: Интервики за избрани статии за nl:Robert Oppenheimer)
[[lv:Roberts Openheimers]]
[[ml:റോബര്‍ട്ട് ഓപ്പന്‍ഹൈമര്‍]]
[[nl:Robert Oppenheimer]] {{Link FA|nl}}
[[no:Robert Oppenheimer]]
[[pl:Julius Robert Oppenheimer]]
18.766

уредувања