Разлика помеѓу преработките на „Јован Јованов“

Одземени 9 бајти ,  пред 10 месеци
с
нема опис на уредувањето
(Создадено преведувајќи ја страницата „Jovan Jovanov“)
 
с
[[Категорија:Родени во 1981 година]]
[[Категорија:Македонски поп-пејачи]]
[[Категорија:Category:Луѓе од Скопје]]