Dandarmkd

Членува од 21 октомври 2011
Додадени 79 бајти ,  пред 11 месец
нема опис на уредувањето
|-
|{{Корисник моментална старост|ден=15|месец=01|година=1995}}
|-
|{{Активност на Википедија|year=2011|month=10|day=21}}
|}