Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:RobertRSMN“

Нема измена во големината ,  пред 1 година
с
Stryn ја премести страницата Разговор со корисник:WooteleF на Разговор со корисник:RobertRSMN: Автоматски преместена страницата при преименување на корисникот „WooteleF“ во „RobertRSMN
с (Бот: Добредојдe)
 
с (Stryn ја премести страницата Разговор со корисник:WooteleF на Разговор со корисник:RobertRSMN: Автоматски преместена страницата при преименување на корисникот „WooteleF“ во „RobertRSMN“)
106

уредувања