Разлика помеѓу преработките на „НК Славен Белупо“

Нема измена во големината ,  пред 11 месец
с
нема опис на уредувањето
с
| color2 = #0000FF
| clubname = Славен Белупо
| image = [[Податотека:NK Slaven-Belupo Koprivnica.png|200px160px]]
| fullname = Ногометни клуб Славен Белупо
| founded = [[1907]]