Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Jingiby“

с
нема опис на уредувањето
с
Помак
 
==Уредување на статија:Антички Македонци==
Јас се сомневам во наводите / фотокопија од статија / бидеќи:
3.654

уредувања