Предлошка:Монголија-никулец: Разлика помеѓу преработките

Откажано уредување 400739 (автор: MacedonianBoy- | Разговор)
(+)
(Откажано уредување 400739 (автор: MacedonianBoy- | Разговор))
<div class="boilerplate metadata" id="stub">
<font size=6> [[Слика:MongolskiMongolia sojombo simbolcoa.pnggif|30px50px]] </font>Оваа статија поврзана со [[Монголија]] е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите]''.</td></tr></table></div>
[[Категорија:Никулци за Монголија<noinclude>| </noinclude>]]
<noinclude>