Разлика помеѓу преработките на „Ешли Јанг“

Одземени 12 бајти ,  пред 1 година
нема опис на уредувањето
| countryofbirth = [[Англија]]
| nationality = {{flagicon|Англија}} [[Англија]]
| currentclub = {{Fb team Manchester UnitedInter}}
| clubnumber = 18
| position = [[Среден ред (фудбал)|крило]], [[Одбрана (фудбал)|бек]]
12.863

уредувања