Разлика помеѓу преработките на „Список на Валиде султан“

с
нема опис на уредувањето
с
 
{{наводи}}
{{Отоманско Царство}}
[[Категорија:Жените во Отоманското Царство]]
[[Категорија:Валиде султан| ]]
[[Категорија:Жената во исламот]]