Разлика помеѓу преработките на „10 јануари (починале)“

дополнување
(дополнување, ситна поправка)
(дополнување)
|valign="top" align="right"|[[2016]] 
|[[Дејвид Боуви]] — англиски [[Рок-музика|рок]]-музичар.
|-
|valign="top" align="right"|[[2018]] 
|[[Димитар Димитров]] — македонски [[Гинекологија|гинеколог]].
|}
<noinclude>