Разлика помеѓу преработките на „Јани Макрадули“

Одземени 65 бајти ,  пред 3 години
с
нема опис на уредувањето
с
|image = Informal meeting of environment ministers. Arrivals Jani Makraduli (35103595893).jpg
|imagesize =
|office1 = Земеник министер на [[Министерство за Животна средина]]
|office1 = Потпретседател на [[Собрание на Република Македонија|Собранието на Република Македонија]]
|term_start1 = [[21 јуни]] [[2008]]
|term_end1 = [[10 мај]] [[2014]]
13.372

уредувања