Разлика помеѓу преработките на „Нова либерална партија“

(Создадена страница со: {{Infobox Political_Party | state = Република Македонија | logo = 200px | flag...)
 
 
== Надворешни врски ==
* {{Facebook|Nova-Liberalna-Partija-oficijalna-strana-1439110666321333/?ref=page_internal}}
 
{{Македонски политички партии}}