Разлика помеѓу преработките на „Сулејман Рушити“

Нема измена во големината ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
|imagesize = 200px
|office = [[Список на министри за образование и наука на Република Македонија|Министер за образование и наука]]
|president primeminister = [[Никола Груевски]]
|term_start = [[2006]]
|term_end = [[2008]]