Разлика помеѓу преработките на „Иван Перишиќ“

Додаден 1 бајт ,  пред 3 години
с
нема опис на уредувањето
с
| years5 = 2013- | caps5 = 44 | goals5 = 12 | clubs5 = [[ВФЛ Волфсбург|Волфсбург]]
| years6 = 2015– | clubs6 = [[ФК Интер|Интер]] | caps6 = 68 | goals6 = 21
| nationalyears1 = 2011- | nationalcaps1 = 3155 | nationalgoals1 = 416 | nationalteam1 = {{flagicon|Хрватска}} [[Фудбалска репрезентација на Хрватска|Хрватска]]
| pcupdate = 6 јануари 2012
| ntupdate = 6 јануари 2012
12.483

уредувања