Разлика помеѓу преработките на „Калиште“

Додадени 3 бајти ,  пред 3 години
Ги менувам етничките тензии во оваа статија , лагата за народот!
(Ги менувам етничките тензии во оваа статија , лагата за народот!)
|-
| [[Македонци]]
| 11235
|-
| [[Турци]]
Анонимен корисник