Разлика помеѓу преработките на „Длабочица“

Додадени 290 бајти ,  пред 4 години
нема опис на уредувањето
(Ehrlich91 ја премести страницата Длабочица на Длабочица (Кривопаланечко))
 
 
'''Длабочица''' може да се однесува на следниве места во Македонија:
#пренасочување [[Длабочица (Кривопаланечко)]]
 
* [[Длабочица (Кривопаланечко)]] — село во Општина Крива Паланка
* [[Длабочица (Кумановско)]] — село во Општина Старо Нагоричане
 
{{ГеоПојас}}