Инџарли: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 5 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
| бележник_гол =
| врска =
| ГШ_степ = 41 | ГШ_мин = 1718| ГШ_прав = N
| ГД_степ = 24 | ГД_мин = 3127| ГД_прав = E
}}
|map_caption = Местоположба во областа
|lat_deg = 41
|lat_min = 1718
|lon_deg = 24
|lon_min = 3127
|elevation_min =
|elevation = 252