Разлика помеѓу преработките на „Буре барут (филм)“

с
нема опис на уредувањето
(дополнување)
с
[[Категорија:Филмови со Александар Берчек]]
[[Категорија:Филмови со Мирјана Карановиќ]]
[[Категорија:Филмови со Никола Ристановски]]]]