Тел Авив: Разлика помеѓу преработките

Додадени 68 бајти ,  пред 5 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][непроверена преработка]
(Бришење на "Tel_Aviv_Collage_2.JPG", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Yann пора)
Нема опис на уредувањето
[[File:Channel2 - Tel Aviv.webm|thumb|right|300px|thumbtime=00:03]]
{{Инфокутија за град
| тип = Град
1

уредување