Разговор со корисник:Pakko: Разлика помеѓу преработките

с
(→‎SUL: нова секција)
 
Го преместив Пакко како Пакко_(old). При преместување на Pakko кон Пакко добив грешка дека тоа корисничко име е резервирано за SUL. Ти го поседуваш тоа корисничко име? --[[Корисник:Misos|Милош]] 13:21, 29 јули 2008 (UTC)
 
Да, Пакко е мое име --[[Корисник:Pakko|Pakko]] 07:15, 1 август 2008 (UTC)
620

уредувања