Хибернација: Разлика помеѓу преработките

Одземени 3 бајти ,  пред 6 години
Одбиени последните 2 промени (од 212.110.90.123) и ја поврати преработката 3359126 на KasparBot
[непроверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
(Одбиени последните 2 промени (од 212.110.90.123) и ја поврати преработката 3359126 на KasparBot)
{{Никулец од областа на биологијата}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Екологија]]
[[Категорија:Физиологија]]