Разлика помеѓу преработките на „КК Бест“

Одземени 2 бајти ,  пред 5 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
| бои = црвена и црна<br> {{color box|red}} {{color box|black}}
| претседател = Ѓорѓи Глигоров
| тренер = МицкоМирко АлексовскиИвановски
| титули = нема
| лига = [[Прва македонска кошаркарска лига|Прва Лига Мажи]]