Освојувачи на медали на Зимските олимписки игри 1964: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 22 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q600376 (translate me))
Нема опис на уредувањето
 
[[Категорија:Зимски олимписки игри 1964]]
[[Категорија:Освојувачи на медали на Зимските олимписки игри|1964]]