Разговор со корисник:Boyan: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
(→‎Слики: нова секција)
сНема опис на уредувањето
 
Сликите [[:Слика:DSC01919.JPG]] и [[:Слика:DSC01920.JPG]], а веројатно и неколку други, можно е да се сликани од тебе, но ќе морам да ги избришам бидејќи на нив одамна нема никакви податоци за авторот и лиценцата. Бидејќи си отсутен одамна, те молам кога ќе ја прочиташ оваа порака, провери ги сликите (иако се избришани, бидејќи си админ и бирократ). --[[User:INkubusse|iNkubusse]]<sup>[[User talk:INkubusse|<i> A?</i>]]</sup> 00:01, 25 јуни 2008 (UTC)
 
== Обединяване на сметки ==
Здравей, Боян. Тъй като исках да си направя единна потребителска сметка (single user login), а тук имам две сметки, моля те да преместиш сметката Пакко с 13 приноса като Пакко_(old) и на нейно място да преместиш сметката Pakko с 609 приноса. Малко избързах и направих обединението на Пакко, но не би трябвало да има проблем. Ако все пак се наложи, кажи ми, ще подам заявка на МетаУики за изтриване на глобалната сметка. Благодаря предварително--[[Корисник:Pakko|Pakko]] 16:34, 25 јули 2008 (UTC)
620

уредувања