Аспарух: Разлика помеѓу преработките

Одземени 64 бајти ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (КНѪЗЪ)
Нема опис на уредувањето
 
[[Категорија:Бугарски монарси]]
[[Категорија:Прва бугарска држава]]
[[Категорија:Европски монарси од 7 век]]
[[Категорија:Европски монарси од 8 век]]