Разлика помеѓу преработките на „Дина“

Додадени 35 бајти ,  пред 14 години
Дина преместена како Дина (роман): "Дина" е основен, географски поим
(Дина преместена како Дина (роман): "Дина" е основен, географски поим)
(нема разлика)