Википедија:Означени ревизии: Разлика помеѓу преработките

с
с (интервики)
=== Проверена верзија ===
{{кратенка|ВП:ПРОВЕРЕНА}}
Проверената верзија ([[Податотека:FlaggedRevs-2-1.svg|19x19п|link=|alt=]] ) на страницата не содржи очигледен [[Википедија:Вандализам|вандализам]] или други, исто така очигледни, несоодветни содржини.
==== Проверени статии ====
Проверените статии треба ''задолжително'' да ги исполнуваат следниве критериуми:
 
==== Проверени категории ====
 
 
=== Квалитетна верзија ===
7

уредувања