Разлика помеѓу преработките на „Хиландар“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (додавање на викиврски)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{наводи}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Света Гора]]
[[Категорија:Светско наследство во Грција]]