Разлика помеѓу преработките на „Костур“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(Одбиени последните 5 промени во текстот (од 217.16.90.133) и вратена ревизијата 2928250 на Addbot)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [[Остеометриски точки]]
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Локомоторен систем]]