Разлика помеѓу преработките на „Берген на Риген“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(after history split on commons)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Градови во Западна Померанија-Риген (округ)}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Западна Померанија-Риген]]