Разлика помеѓу преработките на „ЦЕРН“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{coord|46|14|03|N|6|03|10|E|region:CH_type:landmark|display=title}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:CERN| ]]
[[Категорија:Меѓународни организации на Европа]]