Вилијам Макинли: Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 7 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Макинли, Вилијам}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Претседатели на САД]]
[[Категорија:Луѓе од Охајо]]