Разлика помеѓу преработките на „Штефан Ефенберг“

Додадени 43 бајти ,  пред 6 години
с
с
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Ефенберг, Штефан}}
 
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Германски фудбалери]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Борусија Менхенгладбах]]