Димитар Циев: Разлика помеѓу преработките

Одземени 96 бајти ,  пред 9 години
с
Отстрането уредувањето на 89.205.75.173 (разговор), вратено на последната верзија на [[User:Тиверополник|Тиве...
[непроверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Отстрането уредувањето на 89.205.75.173 (разговор), вратено на последната верзија на [[User:Тиверополник|Тиве...)
{{Инфокутија за личност
|име= Димитар Циев
|портрет=
|портрет=https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash2/t1.0-9/38831_138391236194232_3111880_n.jpg
|px=220px
|опис=