Разлика помеѓу преработките на „Анастас Јанков“

Одземени 32 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q12271795
(Одбиени последните 2 промени во текстот и вратена ревизијата 1794144 на Dalco26)
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q12271795)
[[Категорија:Бугарски офицери од Македонија]]
 
 
[[bg:Анастас Янков]]
{{Дејци на Македонскиот комитет}}
126.551

уредување