Печ: Разлика помеѓу преработките

Одземени 24 бајти ,  пред 8 години
с
Бришење на "Pecs_-_Hungary_-_EU.JPG", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:User:Denniss|Denniss...
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бришење на "PécsBelváros8.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Denniss по...)
с (Бришење на "Pecs_-_Hungary_-_EU.JPG", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:User:Denniss|Denniss...)
 
{{Infobox settlement <!--more fields are available for this Infobox--See Template:Infobox Settlement-->
|image_skyline = Pecs - Hungary - EU.JPG
|image_caption = Печ
|image_shield = Pecs, COA.jpg