Разлика помеѓу преработките на „20 септември“

Одземени 44 бајти ,  пред 7 години
Одбиена последната промена во текстот (од 46.29.175.6) и вратена ревизијата 3172272 на Ehrlich91
(заебанции)
(Одбиена последната промена во текстот (од 46.29.175.6) и вратена ревизијата 3172272 на Ehrlich91)
 
[[Категорија:Годишни денови|920]]
 
 
 
 
2000- Бетровски арамија