Разлика помеѓу преработките на „Сала Подмежакла“

нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Инфокутија стадион | име = Сала Подмежакла</br>Dvorana Podmežakla | прекар = | ...)
 
| име = Сала Подмежакла</br>Dvorana Podmežakla
| прекар =
| слика = [[File:Dvorana Podmežakla.JPG|250px]]
| целоиме =
| локација = [[Јесенице (Словенија)|Јесенице]], [[Словенија]]
377

уредувања