Разлика помеѓу преработките на „Грмењ“

Додадени 2 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Инфокутија за село во Албанија|
| име=Грмењ
| област=[[Област Белград (Албанијаобласт)|Белград]]
| округ=[[ОкругСкрапар Поличане(округ)|ПоличанеСкрапар]]
| општина=[[Општина Потом|Потом]]
| население=?
| поштенски код=
| повикувачки број=
| надморска височина =
| географска широчина =|40.455556
| географска должина =|20.296389
| мрежно место=
}}
4

уредувања