DavidJovanoski

Членува од 28 февруари 2013
Одземени 2 бајти ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
 
| средно училиште = [[СОУ „Ѓорче Петров“ - Прилеп]]
| хобија = Сликање
| религија = ПравославнаПравославен ХристијанскаХристијанин
| политика =
| алијаси =
182

уредувања