Разлика помеѓу преработките на „Истрага на местото на злосторството: Мајами“

нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 39 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q189411 (translate me))
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија за телевизија
| show_name = CSI: Miami
 
[[Категорија:Телевизиски серии со почеток во 2002 година]]
[[Категорија:Истрага на местото на злосторството|Мајами]]