Разлика помеѓу преработките на „315“

Одземени 19 бајти ,  пред 7 години
с
Робот: Брише bxr:315 жэл (deleted)
с (Бот: Автоматизирана замена на текст (-{{#if: +{{subst:#if: & -{{#expr: +{{subst:#expr: & -{{#switch: +{{subst:#switch:))
с (Робот: Брише bxr:315 жэл (deleted))
[[bs:315]]
[[br:315]]
[[bxr:315 жэл]]
[[ca:315]]
[[cv:315]]
85.496

уредувања