Разлика помеѓу преработките на „Тони Зен“

Одземени 90 бајти ,  пред 8 години
Одбиени последните 2 промени во текстот (од 217.16.91.38) и вратена ревизијата 2742242 на Вик Ретлхед
(Одбиени последните 2 промени во текстот (од 217.16.91.38) и вратена ревизијата 2742242 на Вик Ретлхед)
* [http://www.youtube.com/watch?v=Bb4AUEPokWc/ Јас сум хип хоп]
* [http://www.youtube.com/watch?v=1nsnLKaHFjE/ Бас]
* http://www.youtube.com/watch?v=g0jXBmkydTY
* http://www.youtube.com/watch?v=g0jXBmkydTY
 
== Надворешни врски ==