Разлика помеѓу преработките на „Гросбрајтенбах (општинска заедница)“

с
Bot: Migrating 4 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q879853 (translate me)
(Создадена страница со: '''Гросбрајтенбах''' ({{lang-de|Großbreitenbach}}) е општинска заедница во округот Илм (округ)|И...)
 
с (Bot: Migrating 4 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q879853 (translate me))
 
[[Категорија:Општински заедници во Тирингија]]
 
[[de:Verwaltungsgemeinschaft Großbreitenbach]]
[[en:Großbreitenbach (Verwaltungsgemeinschaft)]]
[[ms:Großbreitenbach (Verwaltungsgemeinschaft)]]
[[pl:Wspólnota administracyjna Großbreitenbach]]