Разлика помеѓу преработките на „Тарагона“

Додадени 3.015 бајти ,  пред 7 години
Создадена страница со: {{For|општината на Филипините|Тарагона, Давао Ориентал}} {{Infobox settlement | name = Та...
(Создадена страница со: {{For|општината на Филипините|Тарагона, Давао Ориентал}} {{Infobox settlement | name = Та...)
(нема разлика)
2

уредувања