Разлика помеѓу преработките на „Мокил“

Одземени 27 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2288241 (translate me)
(Создадена страница со: thumb|Мокилски Атол, Понпеј, Микронезија. '''Мокил''' е село и општина на [[Моки...)
 
с (Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2288241 (translate me))
 
[[Category:Општини во Понпеј]]
 
[[en:Mokil]]
[[nl:Mokil]]