Разлика помеѓу преработките на „Благој Ханџиски“

Одземени 126 бајти ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2043145 (translate me)
с (Брзо додавање категорија Владимирово (со користење на HotCat))
с (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2043145 (translate me))
[[Категорија:Политичари од СДСМ]]
 
[[bg:Благой Ханджийски]]
[[ru:Ханджиский, Благой]]
[[uk:Благой Ханджиський]]
 
[[Категорија:Владимирово]]