Разлика помеѓу преработките на „Борка Талески“

Одземени 67 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3406966 (translate me)
с
с (Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3406966 (translate me))
[[Категорија:Родени во 1921 година]]
[[Категорија:Починати во 1942 година]]
 
[[bg:Борка Талески]]
[[sr:Борко Талески]]