Предлошка:Корисник de-1: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
{{Вавилон|1=#4169e1|2=#E0E8FF|3=#99B3FF|4=navy|вј=de-1|ниво=|јазик=Dieser Benutzer hat '''[[:Категорија:Корисник [[Германски јазик|de]]-1|grundlegende]] [[:Категорија:Корисник de|Deutschkenntnisse]]'''.}}[[Категорија:Корисник de|{{СТРАНИЦА}}]]
1.250

уредувања